Tanečné kurzy

Kurzy pre deti

Náplňou tanečného kurzu je hravou formou naučiť deti jednoduché tanečné prvky a spojiť koordinovaný pohyb s hudbou. Deti sa naučia základné kroky z jednotlivých latinsko-amerických a štandardných tancov.

Čítať viac »

Kurzy pre mládež

Kurz ponúka výučbu spoločenských tancov a spoločenskej výchovy, v ktorom sa študenti naučia to, čo ocenia na stužkovej, plesoch alebo iných tanečných podujatiach. Kurz je zameraný na výučbu spoločenských tancov.

Čítať viac »

Kurzy pre dospelých

Kurz spoločenských tancov štandardných a latinsko-amerických tancov je určený pre tanečné páry. Tanečníci sa naučia tancovať základy tancov ako je Waltz, Tango, Valčík, Slowfox, Polka a iné.

Čítať viac »

Latino girls

Dievčenská skupina LATINO GIRLS je určená dievčatám vo veku od 14 do 18 rokov. Dievčatá sa naučia spoločné choreografie rôznych tancov ako sú samba, cha-cha, salsa, merengue, bachata.

Čítať viac »

Latino Ladies Style

Nemáte tanečného partnera? Nevadí, tento kurz je určený práve pre Vás. Naučíte sa tancovať latino tance ako napr. Merengue, Cha-cha, Salsa, Rumba, Bachata a iné. Príďte a vychutnajte si krásu ohnivých rytmov.

Čítať viac »

Svadobné lekcie

Svadobný balíček tanečných lekcií je ideálna možnosť ako zvládnuť celú tanečnú časť svadby. Zažiarite nielen úvodným Valčíkom, ale budete excelentný počas celého večera. Pomôžeme Vám s vlastnou choreografiou.

Čítať viac »