O nás

KLIMO DANCE STUDIO je tanečno-športový klub, ktorého úlohou je trénovanie súťažných tanečníkov, ale aj tých, ktorí sa venujú tancu rekreačne. 

Jeho zakladateľom je Margaréta Klimová, ktorá podľahla tancu už dávnejšie a rozhodla sa o svoju vášeň podeliť aj so svojím okolím. K ďalšiemu formovaniu tanečného klubu sa pridal jej tanečný partner Robert Ďuriš, s ktorým momentálne tvoria aktívny tanečný súťažný pár. 

Klub v rámci svojej činnosti združuje deti, mládež ale aj dospelých, ktorým dodáva radosť z tanca a pohybu. Tanečné hodiny sú zamerané na výuku spoločenských tancov, spoločenského bontónu, oboznamovanie sa s históriou jednotlivých tancov rozoznávanie rytmu.

Margaréta Klimová

Zakladateľka & tanečná trénerka

Taneční tréneri

Margaréta Klimová

Grétka je aktívna súťažná tanečníčka s najvyššou výkonnostnou triedou medzinárodnej kvalifikácie "S" v latinsko-amerických tancoch. Ako diplomovaná učitelka tanca sa zameriava sa najmä na nácvik spoločenských tancov u individuálnych, ale aj skupinových tanečníkov.

Mgr. Robert Ďuriš

Robo je aktívny súťažný tanečník s vytancovanou najvyššou výkonnostnou triedou medzinárodnej kvalifikácie "S" v štandardných aj latinsko-amerických tancoch. Ako tréner II. kvalifikačného stupňa trénuje deti, mládež a dospelých, ale aj páry súťažného tanečného športu.

"Je vynikajúcou a úspešnou tanečníčkou latinsko-amerických tancov. Jej mladí zverenci vyhrávajú medzinárodné súťaže. Čo je na tanci také fascinujúce? Spýtam sa tanečnej lektorky Margaréty Klimovej."

Talkshow Hosť Nory Gubkovej pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.

Celý rozhovor s Margarétou Klimovou v relácii Hosť Nory Gubkovej si môžete vypočuť tu: Hosť Nory Gubkovej: Margaréta Klimová – tanečníčka a trénerka.

Promo video